Centrum relaksu i rozrywki.

Na razie klimatyczny Pub, a później kto to wie... :)

Z ostatniego piętra hostelu, na którym znajduje się taras widokowy, rozprzestrzenia się widok na historyczny zabytkowy dźwig portowy miasta Gdańsk czyli potocznie Żurawia.

A wieczorem... wieczorem żaden z gości nie będzie się nudzić. Do naszego hostelu przynależy również znajdujący się na parterze budynku pub Elewator No. 19, gdzie można spędzić wieczór przy złotym napoju z pianką czy też kolorowym drinku. Dzięki ciekawemu wnętrzu, sympatycznej obsłudze, interesującym ludziom oraz przeplatającym się rytmom dopływającym do nas z serca Głównego Miasta, wieczór pozostanie jednym z lepszych w ciągu całego pobytu naszych Gości.

Aby pobyt stał się jeszcze przyjemniejszy!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów, aby zwiedzanie nie było tak wyczerpujące, podróżującym ze sprzętem elektronicznym oferujemy usługę przechowywania bagażu w specjalnie dostosowanych do tego szafkach, co gwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo.

Pralnia, suszarnia, świeże ręczniki każdego dnia, suszarki do włosów ...nie uwierzysz co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy, aby Twój pobyt w hostelu stał się łatwiejszy. Klikając w zakładkę nasze usługi, sam się przekonasz, że Gdańsk Hostel to wyjątkowy hostel. :)