Zapraszamy również firmy:

-Chcące zorganizować wyjazd integracyjny
-Chcące zorganizować szkolenie
-Poszukujące miejsc noclegowych dla swoich pracowników

Zarezerwuj pobyt: 724 242 481 lub marketing@gdanskhostel.pl


Integracja
Wypad do Trójmiasta to idealna okazja, aby poznać firmę i osoby ją tworzące w trochę inny, „niecodzienny” sposób, odpocząć od pracy, a także aktywnie spędzić czas. Z największą przyjemnością pomożemy Wam zorganizować noclegi i wyjazd integracyjny dla waszych pracowników, którego nigdy nie zapomnicie. Głodnym morskich wrażeń proponujemy rejs statkiem wycieczkowym „Pirat” znajdującym się w Sopocie z 25% upustem na rejs, zaś lubiącym czuć grunt pod nogami – wycieczki z przewodnikiem i gry miejskie w Trójmieście. Na życzenie obrandujemy wnętrze budynku logo i materiałami dostarczonymi przez firmę.
Szkolenia
Odwiedzenie Trójmiasta to również idealny pretekst, żeby przeprowadzić szkolenie w bardziej sprzyjających warunkach niż ściany biurowca. Elewator Gdańsk Hostel dysponuje świetnie wyposażoną salką z projektorem, gdzie grupy do 20 osób mogą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, przy pysznej, świeżo mielonej kawie z małej palarni w Gdyni.
Praca
Elewator Gdańsk Hostel jest idealnym miejscem oferującym noclegi dla pracowników z różnych branż i rejonów Polski. Doskonała lokalizacja w samym centrum Gdańska pomoże w zredukowaniu kosztów i przyczyni się do oszczędności czasu na poruszanie się po mieście. Funkcjonalne i bogate wyposażenie obiektu sprawi, że pobyt po pracy będzie przyjemnością. Nasza oferta to gwarancja konkurencyjnych cen oraz najwyższej jakości obsługi. Cena jest uzależniona od długości pobytu i danej grupy. W zależności od ilości osób cena jest ustalana indywidualnie.
Po ciężkim dniu wszystkich pełnoletnich zapraszamy do pubu znajdującego się na parterze budynku, gdzie znajduje się bogata oferta ponad 100 rodzajów whisky oraz inne ciekawe alkohole.


Naszym Gościom oferujemy:
- 69 miejsc noclegowych w 19 pokojach od dwu- do sześcioosobowych, w większości  z klimatyzacją;
- wszystkie pokoje z TV;
- bezpłatne WiFi;
- ogólnodostępną kuchnię z jadalnią;
- salę z projektorem, mogącą pomieścić do 20 osób;
- bezpłatną możliwość korzystania z deski do prasowania i żelazka;
- pralnię z dwiema pralkami i suszarką;
- przechowalnię bagażu;
- parking dla samochodów osobowych;
- śniadanie wliczone w cenę i możliwość zamówienia pozostałych posiłków.

Proponujemy także pomoc w zakresie:
- ułożenia programu pobytu;
- organizacji wieczorków integracyjnych etc.;
- wyboru atrakcji i miejsc wartych zobaczenia;
- planowania dojazdów środkami komunikacji miejskiej;
- zamawiania materiałów szkoleniowych.

W przypadku dodatkowych pytań i uzyskania oferty cenowej prosimy o kontakt telefoniczny: 724 242 481 lub mailowy: marketing@gdanskhostel.pl
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gwarantujemy wspaniałą atmosferę, udany wypoczynek i niezapomniane wspomnienia!